آموزش بازارهای مالی

یادگیری و آموزش فرآیندی برای کسب دانش، درک، رفتار، مهارت، ارزش، نگرش و تجربیات جدید است. توانایی یادگیری توسط انسان ها، حیوانات و برخی ماشین ها وجود دارد. همچنین از یادگیری گونه هایی بسیار خاص گیاهان، شواهدی نیز وجود دارد. برخی از یادگیری ها فوری بوده که ناشی از یک واقعه یا اتفاق است(مثل سوختن دست توسط شعله اجاق گاز)،  اما مهارت و دانش زیادی از تجربیات، مکرر جمع می شود و تغییرات ناشی از یادگیری غالباً یک عمر طول می کشد.

یادگیری در ویووها

با گسترش منابع اطلاعاتی و نبود معیاری برای سنجش درستی یا نادرستی آن احتمال فراگیری مطالب به صورت اشتباه و غلط، افزایش یافته است و اگر به صورت خود آموز در حال یادگیری بازارهای مالی یا هر حرفه دیگری هستید باید به این نکته توجه کنید.

ویووها اولین سایت تخصصی در مبحث فارکس به زبان فارسی است و تلاش گروه ما برای کاهش هزینه ها برای افراد علاقمند به این حرفه است.

در بخش آموزش ها در ویووها تمام مباحث به صورت دقیق و گام به گام تولید و ویرایش شده است و سعی بر آن بوده است که تمام هنرجویان در کمترین زمان و به ساده ترین شکل موضوعات را فراگیرند.

  • صبور باشید، درست در زمانی اقدام کنید که احتمال به نتیجه رسیدن از هر لحظه دیگری بیشتر است.

درک نکته بالا مهم ترین بخش بازار های مالی از جمله فارکس است. با فراگیری همین نکته نیمی از مسیر را طی و به هدف خود که یادگیری و حضور مستمر در بازارهای مالی است، نزدیک شده اید.

دسته ها: